زغال چوبی اسلام مقاله کرمان جوانان

زغال چوبی: اسلام مقاله کرمان جوانان استان قم استان کرمان مقام معظم رهبری کنگره بین المللی

گت بلاگز ورزشی نقل و انتقالات استقلال تحت تاثیر تغییرات مدیریتی

اعضای هیئت مدیره استقلال بعد از اعمال تغییرات، اقدام به تمدید و جذب بازیکن تازه می کنند.

نقل و انتقالات استقلال تحت تاثیر تغییرات مدیریتی

به گزارشخبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ نشست اعضای هیئت مدیره کلوب استقلال هفته گذشته برگزار شد و سیدرضا افتخاری، حسن زمانی و مسعود معینی در مورد پرسشها متفاوت این کلوب به صحبت پرداختند که بااهمیت ترین مسئله مربوط به تمدید قرارداد ها بود که مقرر شد تمامی قراردادهای تازه و تمدید قرارداد بازیکنان تیم استقلال به وسیله تمامی اعضای هیئت مدیره امضا شود و به تصویب آن ها برسد.
استقلالی ها با مسئله تمدید قرارداد مواجه هستند و با توجه به اینکه عقد قرارداد با بازیکنان جهت باشگاه، تعهد ایجاد می کند به همین علت اعضای فعلی به دنبال این هستند تا در ابتدا تغییرات صورت بگیرد و سپس زیر بار تعهدات بروند.

عبارات مهم : استقلال

به این ترتیب اعضای فعلی منتظر تکمیل شدن این هیئت هستند تا بعد از آن، نقل و انتقالات را انجام دهند. البته نا گفته نماند اعضای فعلی هم می توانند کارهای اولیه و مذاکرات ابتدایی را انجام دهند ولی آنها تا روشن نشدن اوضاع این هیئت در نظر ندارند، تعهدی را بپذیرند.
این طور که از شواهد پیداست عقد قرارداد تازه با بازیکنان مسئولیت مالی دارد و با توجه به این مسئله اعضای فعلی زیر بار مسئولیت نمی روند و منتظرند با گزینش افراد تازه هیئت مدیره به نوعی همه در این تعهد شریک باشند.
طبق شنیده ها قرار است تغییرات هیئت مدیره استقلال بعد از برگزاری انتخابات صورت بگیرد و تا آن وقت به نظر هیئت مدیره فعلی زیر بار عقد قرارداد رسمی نمی رود و تنها به یک مذاکره و توافق اولیه بسنده خواهد کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: استقلال | قرارداد | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات | قرارداد بازیکنان | استقلال تهران | استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog