زغال چوبی اسلام مقاله کرمان جوانان

زغال چوبی: اسلام مقاله کرمان جوانان استان قم استان کرمان مقام معظم رهبری کنگره بین المللی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است / حسن اکلیلی

بازیگر سریال “تفنگ سرپر” گفت: من فکر می‌کنم که سینمای کمدی امروز ما اتفاق خوبی نیست زیاد شو هست. اینها می‌خواهند با هر کاری و به هر قیمتی تماشاگر را به سینما بی

سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است / حسن اکلیلی

حسن اکلیلی: سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است

عبارات مهم : سریال

بازیگر سریال “تفنگ سرپر” گفت: من فکر می کنم که سینمای کمدی امروز ما اتفاق خوبی نیست زیاد شو هست. اینها می خواهند با هر کاری و به هر قیمتی تماشاگر را به سینما بیاورند. ساختن فیلم بر اساس جوک و لطیفه فیلم کمدی نمی شود.

حسن اکلیلی در گفت وگو با میزان، درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر برنامه ای را به نام تماشاخانه جهت شبکه تلویزیونی اصفهان آماده دارم و درصورت تصویب می خواهم آن را در این شبکه روی آنتن ببرم.

وی به همین جهت افزود: این مجموعه نمایشی مشمول بر ۱۳ نمایش است که در قالب ۲۶ قسمت آماده شده است و در صورتی که مذاکرات به آخر برسد پخش آن شروع خواهد شد.

بازیگر سریال “تفنگ سرپر” درخصوص کم کار بودن خود در عرصه بازیگری تاکید کرد: این روزها زیاد تمرکز خود را بر فعالیت های عام المنفعه گذاشته ام و کاری نیست که بخواهم در آن به ایفای نقش بپردازم.

وی از کم کیفیت بودن پیشنهادات بازیگری خبر داد و اضافه کرد: من دیگر اصراری به بازیگری ندارم لیکن آثاری که این روزها تولید می شود چندان مردمی نبوده و به وسیله عده خاصی تولید می شود. پیشنهاداتی طی این دوران به من شده است ولی آنقدر جالب نبوده که بخواهم همکاری با دوستان را ادامه دهم.

سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است / حسن اکلیلی

بازیگر سریال “پشت کوه های بلند” با تاکید بر توجه زیاد به پیشکسوتان اذعان کرد: بالاخره در این دوران تجربه ای را کسب کرده ایم که آنها باید به دنبال ما بیایند و پیشنهاد بدهند و درست نیست که من بازیگر بخواهم جهت نقش به دفاتر سینمایی بروم. متاسفانه جامعه از اوضاع پیشکسوتان هنری بی خبر است و هیچ نهادی هم خبری از پیشکسوتان نمی گیرد.

وی منزل نشین شدن بازیگران و صورت های معروف قدیمی را نامناسب خواند و افزود: ما شاهد این هستیم که بازیگری در سال ۳۰ کار انجام می دهد در صورتی که بسیاری از بازیگران منزل نشین شده است اند. باید سیستمی باشد که بررسی کند آیا بعضی بازیگران هیچ فعالیتی ندارند. باید جهت بازیگران با دانش و باتجربه ارزش قائل شد لیکن اینها سرمایه سینما هستند.

بازیگر سریال “هشت بهشت” حضور تکراری بعضی بازیگران نقد کرد و ادامه داد: حضور متنوع بازیگران و استفاده از بازیگران قدیمی جهت مردم هم جالب تر هست. بازی ها و بازیگران امروز به حدی تکرار شده است که شما می توانید یک نقش واحد را در چندین اثر متفاوت ببینید. متاسفانه سیستم هنری ما پرسشها فراوانی دارد و همین باعث شده است همه چیز بدون برنامه پیش برود.

اکلیلی سینمای کمدی امروز را سینمای گیشه دانست و خاطرنشان کرد: من فکر می کنم که سینمای کمدی امروز ما اتفاق خوبی نیست زیاد شو هست. اینها می خواهند با هر کاری و به هر قیمتی تماشاگر را به سینما بیاورند. ساختن فیلم بر اساس جوک و لطیفه فیلم کمدی نمی شود.

واژه های کلیدی: سریال | سینما | بازیگر | سینمای | بازیگری | سینمایی | بازیگران | بازیگران قدیمی

سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است / حسن اکلیلی

سینمای کمدی کشور عزیزمان ایران زیاد شبیه یک شو است / حسن اکلیلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog