زغال چوبی اسلام مقاله کرمان جوانان

زغال چوبی: اسلام مقاله کرمان جوانان استان قم استان کرمان مقام معظم رهبری کنگره بین المللی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده است ، صادرات برق تا آخر شهریور صفر است

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه به تمامی شرکت‌های توزیع برق ابلاغ شده است که خاموشی‌ها بر اساس جداول باشد گفت:خاموشی‌های خارج از برنامه به‌دلیل حوادث و ا

قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده است ، صادرات برق تا آخر شهریور صفر است

صادرات برق تا آخر شهریور صفر است/قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده

عبارات مهم : حوادث

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه به تمامی شرکت های توزیع برق ابلاغ شده است که خاموشی ها بر اساس جداول باشد گفت:خاموشی های خارج از برنامه به علت حوادث و اتفاقات غیرقابل آینده نگری در تولید برق و شبکه توزیع هست.

محمودرضا حقی فام در گفت و گو با فارس با اشاره به اینکه از آخرهای خرداد تا انتهای شهریور، صادرات برق کشور در اوج بار مصرف داخل کشور صفر است گفت:در اوایل بهار ، آخرهای پائیز و شروع زمستان میزان تولید نیروگاه ها اوج و تراز تولید بیش از مصرف است بنابراین صادرات برق صورت می گیرد.

حقی فام افزود: در ساعت های پیک بار شبکه سراسری در آخرهای خرداد تا انتهای شهریور، صادرات برق کشور در اوج بار مصرف داخل کشور صفر است و فقط واردات در کشور اتفاق می افتد و در وقت پیک مصرف هیچگونه صادرات برق صورت نمی گیرد آیا که اولویت مهم تامین برق پایدار است.

قطعی برق بر اساس جدول اعلام شده است ، صادرات برق تا آخر شهریور صفر است

وی در خصوص اینکه گفته می شود علیرغم اعلام و انتشار جداول خاموشی بعضی نقاطی هستند که نوبت خاموشی ندارند ولی با قطعی برق مواجه می شوند گفت:به تمام شرکت های توزیع برق ابلاغ شده است که خاموشی ها باید بر اساس جداول از قبل اعلام شده است باشد ولی اگر قطعی برق خارج از برنامه رخ دهد به علت حوادث غیرقابل آینده نگری در تولید و شبکه توزیع برق است.

پیشتر معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر اعلام کرده بود که روال کار اعلام جدول خاموشی برق اینگونه است که شرکت مدیریت شبکه برق کشور عزیزمان ایران یک روز قبل میزان محدودیت هر منطقه را اعلام و محدودیت هر منطقه بین شرکت های توزیع تقسیم می شود.

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه به تمامی شرکت‌های توزیع برق ابلاغ شده است که خاموشی‌ها بر اساس جداول باشد گفت:خاموشی‌های خارج از برنامه به‌دلیل حوادث و ا

حقی فام با اشاره به اینکه در بعضی مواقع ممکن است جدول های ما دستخوش تغییراتی بشوند، تصریح کرد: این تغییرات مانورهای شبکه و حوادث غیرمترقبه در مجموعه صنعت برق است که مجبور می شویم آن را اعمال کنیم.

واژه های کلیدی: حوادث | صادرات | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog